Bognar_angol_7ab_03.11.

7abGET1M6A

• We are at Module 6B.
  • Alább a most tanult új igeidőt, a Present Progressive képzését tanulmányozhatjátok.

• Mai kérdésünk: mit mondtunk, mikor zajló cselekvésekre, történésekre használjuk?

Figyeld meg a használatát kijelentő és tagadó mondatokban!

Hogyan tudnád egy egyszerű képlettel kifejezni a képzését?

• Kérdés és rövid válasz:
  • oldalon a tk.-ben találsz gyakorló feladatot. Használd a fenti táblázatokat. Kitöltve beküldendő.
  • Az F feladatot befényképezve be kellett küldeni a mailemre. Papírosok külön lapon kimásolva, kérdésekkel együtt, beviszik a suliba és leadják amikor átveszik a másnapit. Ezt a többség nem tette még meg! Aki nem adja le, elégtelent kap.
  • Kérdés, probléma, feladatmegoldás a school.Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. –ra is küldhető.
  • FIGYELEM! Mivel a honlapon nem jelennek meg rendesen a képek, táblázatok stb., nyisd meg a KRÉTÁban.