Kedves Hatodikos Etikások!

Témánk: A szabályok

Az emberiség történelme során mindig voltak és lesznek szabályok, hiszen az együttélés csak  így lehetséges!
A szabályok behálózzák életünket. Ha figyelemmel követed az ország és világ történéseit tudhatod, hogymár több mint egy éve globális- világméretű problémával küzd az emberiség.
Bár még csak 6. osztályos vagy, de az  elkövetkező napokban a szabályok betartása nagyon fontos! Szabályokkal könnyebb és biztonságosabb az élet!
Elevenítsd fel a vírushelyzetre vonatkozó szabályokat!

Színes betűket használj és jelképes ábrákkal is magyarázhatod, hogy érthetőbb legyen!
1. Melyek ma a járvánnyal kapcsolatos szabályok?
2. Melyek azok, amiket szüleid, családod hozott meg, ebben a kialakul helyzetben?

KARANTÉN SZABÁLYOK (10)

1. MARADJ OTTHON!
2.VÉGEZD EL AZ ISKOLAI FELADATAID!
3. folytasd…
Írd le egy rajzlapra/ PPT is lehet- mint egy plakátot kiteheted a lakás jól látható helyére!
A betűket színezheted, ragaszthatod, minél feltűnőbb legyen!
Jelekkel/piktogrammokkal is kiegészítheted!( Sajnos a tavalyi szabályokat ismét fel kell eleveníteni!)

Jó munkát kíván Zsuzsa néni
HATÁRIDŐ: MÁRCIUS 30-ig

Aki nem digitálisan küldi, az iskolába hozza összegyűjtve mappába a többi rajzzal március 30-ig!