2020.05.04 Testnevelés

Sziasztok!

Remélem jól telt az Anyák Napja! :)

A mai óra anyaga az elméleti ismeretek átvétele lesz.

Mint már azt elmondtam, a dolgozat anyaga 2 anyagból fog összetevődni, kézilabda és atlétika tárgyakból, ahol 10-10 kérdést fogtok kapni, lesz kifejtős, lesz igaz hamis, lesz képábrázolás stb.

Történeteket természetesen nem fogok kérdezni, hanem legfőképpen szabályokat! Atlétikából pedig nyilvánvalóan csak azokat a számokat fogom kérdezni, amit az általános iskola keretein belül veszünk, és mellé még belecsempészek technikai elemeket is.

Kézilabdából mindössze ennyit kell megtanulni: http://www.dobo-eger.sulinet.hu/mk/matematika_fizika_informatika/9_e_1011/Krizs%C3%A1n%20Zolt%C3%A1n/szabalyok.html

Atlétikát lehet, hogy fel sem teszem ide, ugyanis eleget beszéltünk róla, maximum a vizsga előtt 1-2 nappal!

Hozzátenném…ha többet tanulsz meg, mint amit kiadok, magyarul könyvben olvasol, interneten utána nézel, az sosem rossz, hanem mindig jó!

Jó tanulást!