Kedves Nyolcadikos Etikások!

Úgy kezdődött a tanév, hogy egy új mese születik! S erre a fennálló vírushelyzetre, ami az egész világot érinti, senki sem számított. Mindenki máshogy éli meg ezt az egyedülálló helyzetet.
Meséld el a te Karantén történeted!
Írd le hogyan élted meg ezt a szokatlan helyzetet? Mi volt benne szép vagy borzalmas, kellemes vagy kellemetlen, amit szerettél, s amit utáltál, mi hiányzott, s mi nem? Mit tanultál belőle? Volt e valami, amit ugyanígy csinálnál, vagy amit éppen, hogy másképp!? Mi volt a legjobb és a legrosszabb benne?
A felvételidet hogyan élted meg, mit vársz a középiskolától? Vannak e benned félelmek az új iránt? Hogyan készültök a különleges ballagásra?

Határidő: június 09.
Üdv: Zsuzsa néni