2021.03.31. Osztályfőnöki 6.a

Tananyag: tavaszi szünet

Sziasztok!

Elméletileg véget ért a digitális tanrend, gyakorlatilag sajnos nem. Holnaptól viszont kezdődik a tavaszi szünet. Bízom benne, hogy április közepén újra élőben láthatjuk egymást az iskolában, egészségesen, kipihenten, tele energiával és munkakedvvel a hátralevő két hónapra. Remélem, hogy amiben megegyeztünk az otthontanulással kapcsolatban, azt megpróbáltátok szem előtt tartani és próbáltatok lehetőség szerint minden feladatot megoldani az elmúlt hónapban. Ha ez így volt, és visszaküldtetek mindent, amit kértek, akkor nincs senkinek aggódni valója. Viszont amennyiben nem vettük komolyan az elmúlt heteket és nem feleltünk meg az egyes tantárgyak elvárásainak, akkor az nem túl sok jót jelent majd.

Adnék még egy kis kötelező házi feladatot a szünetre:

• - kötelező sokat pihenni
  • - kötelező jól érezni magatokat és nagyokat nevetni
  • - kötelező sokat lenni a szabad levegőn
  • - kötelező jókat enni
  • - kötelező egy kicsit félretenni a tanulni valót
  • - kötelező besegíteni anyáéknak a húsvéti előkészületekben, és tessék ápolni a húsvéti hagyományainkat: locsolkodjatok, látogassátok meg a barátokat, rokonokat, osszátok és gyűjtsétek a piros tojásokat, kiránduljatok.

Mindenkinek nagyon szuper tavaszi szünetet és kellemes húsvéti ünnepeket kívánok J

Tiszolczki László