03.25. Földrajz 8.b. osztály Tananyag: Természeti örökségünk védelme- Nemzeti parkjaink II. Tk. 156-157.o. A Természetvédelem feladatainak bemutatása. Nemzeti parkok: Duna-Ipoly Nemzeti Park Igazgatóság Duna-Dráva Nemzeti Park Igazgatóság Balaton-felvidéki Nemzeti Park Igazgatóság Fertő-Hansági Nemzeti Park Igazgatóság Őrségi Nemzeti Park Igazgatóság Az atlasz és a tankönyv segítségével keresd meg az igazgatóságok központjait, nevezd meg a címerét ( logóját)! Sorolj fel mindegyikhez jellegzetes védett növényeket és állatokat, vagy természeti örökségeket! A füzetedbe dolgozz és küld el hozzám a megadott címre, vagy papíron az iskolába! Elérhetőségek: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát., vagy Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát., vagy az iskolai üzenő falon! Néz meg! csodalatosmagyarorszag.hu › hirek › itthon › fedezzuk-...