2021. 04. 22. Osztályfőnöki óra 8.b

Tananyag címe: Családi munkamegosztás, segítés otthon

Sziasztok!

Biztos figyelitek a híradásokat és így tudjátok, hogy a felső tagozatos diákoknak csak május 10-én kell majd iskolába menniük. Addig folytatódik a digitális oktatás! Mindenkit kérek, hogy nagyon figyeljetek a leadandó feladatok visszaküldésére, mert azokból jegyek lesznek. Ha valakik nem jól teljesítenek ezen időszak alatt, az utolsó hónap már nem lesz elég, hogy javítsatok!

Jövő héten érkeznek a felvételi eredmények értesítői. Szeretném, ha írnátok az e-mail címemre, ha megkapjátok. (Az örömhírt is várom és az elutasításokról is szeretnék tudni!) Statisztikát kell majd belőle készítenem! Előre is köszönöm!

Ma a családon belüli munkamegosztásról beszélgettünk volna. Kíváncsi vagyok kinek, mi a dolga odahaza. Hogyan veszed ki a részed a háztartásvezetésből?

Várom válaszaitokat! Mindenkinek jó egészséget kívánok! Emese néni