ZÖLDSAROK

Szeptemberben az osztályok egyik feladata az volt, hogy a már meglévő zöldsarkukat díszítsék, termésekkel, virágzó vagy zöld növényekkel gazdagítsák. Öröm volt látni, hogy egyes osztályok milyen lelkesedéssel újították meg az ÖKO-sarkukat. Ebben a versenyben első helyezett az 1.a és a 4.a osztály lett, a második helyen az 1.b osztály végzett, a képzeletbeli dobogó harmadik fokára pedig a 2.a léphetett fel. KÉPEK a nyertes zöldsarkokról Köszönjük minden osztálynak, segítséget nyújtó szülőnek, pedagógusnak, hogy valamilyen szinten részt vettek az osztálytermek szépítgetésében, melynek valós célja az volt, hogy tanulóink igényes környezetben tanuljanak. Bízunk abban, hogy a növényeket rendszeresen gondozzák majd.

Diákönkormányzat

TEREMDEKORÁCIÓ

A Mezőkeresztesi Kossuth Lajos Általános Iskola Diákönkormányzata által meghirdetett őszi teremdekorációs verseny eredménye a következő: 1. hely: 4.a osztály 2. hely: 1.a és az 1.b osztály 3. hely 3.b osztály A helyezetteknek szeretettel gratulálunk!

Diákönkormányzat vezetősége

KÉPEK