Kedves Szülők és Gyerekek!

Figyelmetekbe szeretnék ajánlani, egy mesés online tréninget, amely ingyenesen elérhető.

A tréning célja, hogy rövid, mindennapos mesés gyakorlatok révén a tudatosságot, a derűt és a megoldásfókuszt építsük be a hétköznapi gondolkodásunkba, hogy a belső harmóniánkat megőrizzük.
21 napon keresztül mesék vezetik az utunkat. Minden nap fogsz kapni egy feladatot, ami valamilyen módon kapcsolódik a mesékhez, azokon keresztül pedig az életünkhöz. Egy-egy feladat elvégzése körülbelül 30-60 percet vesz igénybe, attól függően, mennyit tudsz vagy szeretnél vele foglalkozni, mennyire szeretnél benne elmélyülni.

Tréning

Másik mese, amit szeretettel ajánlok mindenkinek:

Hörcsögcsalád

A Mesemúzeum oldalát is szívből ajánlom a kicsiknek és a nagyoknak egyaránt:

Mesemúzeum- Együtt a család

Mesés hetet kívánok mindenkinek!

Ha kérdésetek van, írjatok, hívjatok az alábbi elérhetőségeimen:

Telefonon: 0670/ 2929409 (délelőtt 10-től 12 óráig, valamint délután 14-től 17 óráig)

Viber-en keresztül online konzultációra is van lehetőség, előzetes időpont egyeztetést követően.

Jó tanulást kívánok nektek! Vigyázzatok magatokra és családtagjaitokra!

Szeretettel: Szilvi néni

(Gáspár Szilvia iskolapszichológus)