2021.04.19. Osztályfőnöki 5. a

Tananyag: A digitális oktatás mindennapjai

A tervezettektől eltérően április 19-én nem tudunk találkozni az iskolában, mivel számotokra meghosszabbították az online oktatást május 9-ig.

A kollégák visszajelzése alapján sokan nem küldik vissza a feladatokat, ezért rossz jegyet kaptok, mely az évvégi osztályzatotokra is hatással van.

A mai napra az a feladatod, hogy a március 8-től eltelt napokról írj pár gondoltot.

Pár ötlet:

• Így teltek a napjaim.
  • - Mi az, ami nehézséget okoz az otthoni tanulásban?
  • - Mi az, ami már nagyon hiányzik?
  • - Ki tudott segíteni a családtagok közül a tanulásban?
  • - Mi az, amit úgy érzel, hogy rosszul csináltál és változtatnál rajta?
  • - Melyik tantárgy a legnehezebb, legkönnyebb az online oktatás során?
  • - Bármi, ami még eszedbe jut.

Április 19-től május 7-ig még továbbra is online oktatás van számotokra. Május 10-étől még öt hét áll rendelkezésedre az iskolában, hogy megfelelő évvégi osztályzatot kapj.

A következő 3 hétben mit csinálnál másképpen az online oktatás során, mint eddig, hogy eredményesebb legyen a tanulásod?

Tartsatok ki, május 10-én találkozunk az iskolában, addig is vigyázzatok magatokra!

Gondolataitokat, visszajelzéseiteket az alábbi címre küldjétek el. Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.